
Alla lika - alla unika?
Tack Denise, Absolut gulkant - och alla andra för kommentarerna, "you go girl", ...
Min älskade Näsapa!
Igår kom en avi från posten och idag hämtade jag paketet. Yes! Äntligen har min ...
HANNAHS BLOGG
Vad vill ni leka med?
Vad vill ni leka med?
Hmm what is this ...
Det hör av sig en mass sexshoppar till mig och vill att jag som proffs (haha, hur blev det egentligen så här?) ska recensera deras produkter. Och visst, men då ska det ju vara för er skull, inte deras. Så. Därför undrar jag nu vad för typ av sexleksaker ni är nyfikna på. Vibratorer, jättedildos, massageoljor, dubbeldongar, strap-ons, butplugs, penisringar – you name it! Jag kanske inte kan garantera att jag testar allt på egen hand, men testas kommer det. Så berätta, vilken typ av sexleksaker vii Du veta mer om?
Kommentarer
Jag vill veta mer om dildos på egen hand och dildos för två... jag är hetero men intresserad av att prova på att ha det med min bästa tjejkompis som också är på ;P dock känns de inte upphetsande att slicka varann, så vi tänkte att detta kanske e ett alternativ :D
vibratirer, dildosar och massageoljor vill jag gärna ha recensioner på! tips på en första dildo för en oskuld? :)
Även om det inte var det du frågade efter.., men lite härliga kittlande böcker att läsa under sommaren. Några tips?
Varma massageoljor, vissa står benämnda som glidmedel men sen står det att "OBS, får EJ användas intimt". Bara va? Vad har man då glidmedel till? Hade tänkt leka lite med min pojkvän och invit class melon, men kanske borde hålla det till en vanlig massage? ELLER? Massageoljor, skriv om!
Leksaker gjorda i silikon från Tantus, Fun Factory och Vixen Creations vore kul läsa om då de är ganska dyra men sägs vara mycket skönare än vanliga leksaker gjorda av plast, latex, jelly.
Vibratorer, dildosar och penisringar vill jag ha recensioner av. Och geishakulor.
Skriv kommentar

- Dumma beslut ...
- makalöst bra
- Håll i hatten ...
- Ich bin ...
- kropp kropp kropp
- Shame on you, shame!
- Okey, here we go again!
- Jag är tänd.
- Om våldtäktskampanjen!
- Min krönika här?
- Och svaret lyder:
- Varför får jag inte svar??
- Orolig mamma=dålig blogg
- Ses? Eller inte?
- Så-klart.
- Operation lä
- Fel håll darling
- Studs i dojjan
- Off to shrimptown
- Fett.
- Glassiiiiigt!
- Dunka donken
- Det bränns!
- Nameswopping ...
- Det är nu det händer ...
- Madonnas bantarbarn?
- Yo wigger, 's up?
- Besök från andra sidan
- När den är borta ...
- Ex ... whatever
- Semestertampong?
- Datapill IGEN!
- Penisringen på Apoteket.
- Ihop med en tjej = lebb?
- Just det ja!
- Lite action efterlyses!
- Ungdomlig ... och trött!
- Rumpan is leaving the building
- Sista rycket nu rå!
- Rumpchock på Tegnérgatan!
- Men vad i helvete?
- Gör folk sånt?!
- Jobbar du?
- Kondomsår?
- Eine woche!
- Det var kanske inte meningen ...
- En skön stund ...
- jag ska mocka skit istället!
- Vad vill ni leka med?
- Det var det då ...

- Egna bilder
- Flirt
- Frågor & svar
- Kändis
- Kärlek
- Kärlek
- Personligt
- Relationer
- Sex
- Tävlingar
- Tidningen
- Undersökning
Testa kändisfrisyrer
Funderar du på att fixa lugg som Heidi Klum? Eller lockar som Lindsay Lohan? Testa Veckorevyn.coms kändisfrissa här!
Kändisfrissan – nu även med killar!
Sex & Kärlek
du vet du hur ring mig på ...Sex & Kärlek
Kär!!Sex & Kärlek
Min teori är att kvinnor m...Sex & Kärlek
10 års skillnad































