Trend: Höstskor
Höstens hetaste skor haffar du redan nu. Klicka hem någon av våra 8 favoriter på direkten.
Kommentarer
Det skulle vara kul att se på höstens platta höstskor, ont om platta skor överhuvudtaget i tidningar och på nätet, vissa kan ju inte gå i högklackat och/eller känner sig obekväma i höga skor.
det handlar inte om hur lång man är, det beror på hur man går i skorna! om du går i skorna med attityd ser man inte ranglig ut utan det ser ut som om skorna "tillhör" kroppen! tro mig, jag vet!
håller med lite överrallt.. varför inte gå i highheels när du är 185 tom? lika lång som pappa då jue ;) sedan är det ju så överallt.. de gör ju bara reklam om högklackat och visst, jag har 2 par, mina polare är lixom 160.. gillar inte att vandra runt som höghus. MER PLATTA TIPS TACK ^^
vad spelar det för roll att man är 180? fett sexigt med långa ben plus klackar
vad spelar det för roll att man är 180? fett sexigt med långa ben plus klackar
Älskar skorna från Acne, har kollat på dom länge ... Är dock inget för oss som är 1.80 :(
Skriv kommentar
Shopping: Stora höstcardigans
Shopping: Wall street
Shopping: Tre nyanser av rött
Shopping: Ponchos
TREND: Korta jackor
Shopping: Neutralt
MODE: 8 partytoppar
Laddar dagens fråga...
Testa kändisfrisyrer
Funderar du på att fixa lugg som Heidi Klum? Eller lockar som Lindsay Lohan? Testa Veckorevyn.coms kändisfrissa här!
Kändisfrissan – nu även med killar!

