EMILIAS BLOGG
Party outfit
Party outfit
Kom precis hem från Veckorevyns mässa i Kungsan. Det var grymt kul idag. Jag träffade så många sköna männsikor. Nu ska jag byta om och sminka om för kvällens party. Min agent, Markku Saarinen från Artist och Evenbolaget fyller år idag. Stort party med massor av musiker, artister etc. Kan inte bli annat än en succé. Det blir favoritklänningen i blå paljetter och mina Louboutin skor i silver ska invigas. Jippie! Såklart åker POW ringen på också....mer om allt imorgon. Hoppas ni alla får en superlördag. Bisou från mig.
ps. No air pumpar i stereon...love that song.Kommentarer
Grymt snygg outfit! Måste säga att jag verkligen är imponerad av hur fashionable du är...jag känner att jag hade velat ha varje outfit du sätter ihop. Bra jobbat tjejen! :-)
Grymt snygg outfit! Måste säga att jag verkligen är imponerad av hur fashionable du är...jag känner att jag hade velat ha varje outfit du sätter ihop. Bra jobbat tjejen! :-)
Shit, jag blev sjuk och missade både VR o ditt uppträdande! När kan man se dig Live igen?
Hej Emilia! Jag var på Veckorevyns modemingel igår (kanske du kommer ihåg mig, jag fick också håret stylat av frisörerna på plats och tog kort med dig och Hannah). Hursomhelst, ville tacka för den signerade singeln- och wow, ditt uppträdande var riktigt bra! Jag hoppas på att se och framförallt höra mer av dig i framtiden! :-) Jag har några frågor till dig som jag jättegärna skulle vilja ställa men jag hittar inte någon mejl att nå dig på. Har du en eller skulle du kunna mejla mig istället? katta.k@live.se Jag skulle bli jätteglad om du hade tid för det, frågorna handlar om din singel/musik! Alla lycka till i framtiden! , Mvh, Katja
Skriv kommentar

- Vägen till en kvinnas hjärta går via...
- Vilken svindyr liten trasa
- Shopping i Milan
- Är detta en dröm?
- Goodiebag
- I LOVE MYSPACE
- Blind date
- Moda Fusion
- Ett bloggproffs ger mig tips
- Party outfit
- Hannah och hennes rosa tampong
- Tjejfester ROCKS!
- Höstens snyggaste klänning!
- Dumma pollen!
- Äntligen- Grandpa på nätet!
- Une surprise parisienne!
- Galen plåtning!
- Jag får inte nog av Ne-Yo
- HUR SER DIN OUTFIT UT IDAG?
- Lousy blogger!
- Smycka dina lurar
- Inte utan mina solisar
- Du ser så trött ut!
- Släpp fötterna loss det är vår!
- Get in shape, day 1
- Kom till Medis!
- Champagne i himlen
- Nu har jag öppnat paketet!
- Hundtricket
- Drömma kan man ju alltid!
- Vad finns i paketet?
- A POWer delivery from Tokyo
- Frukost gigg
- Raka eller inte?
- Klänningstips
- Bebis mode
- Möte med svensk designer
- Minishorts
- Får jag lov att presentera:
- Ett bord fullt av tidningar
- Aj, mitt huvud
- Jag sprang in i Lars Wallin
- Rockiga skor
- Frossa i rosa
- Jag längtar till Göteborg
- I am back!
- Mitt fulaste köp någonsin?
- Godnatt bloggen
- Outfit till kvällen gigg
- My oh my, Matthew

Testa kändisfrisyrer
Funderar du på att fixa lugg som Heidi Klum? Eller lockar som Lindsay Lohan? Testa Veckorevyn.coms kändisfrissa här!
Kändisfrissan – nu även med killar!
Mode
undrar desamma ..Sex & Kärlek
Torrare än en öken!Sex & Kärlek
Fy fan va roligt, ja garva...Sex & Kärlek
Är en kille med några fråg...

































