ELINS BLOGG
Hybriskillarna anfaller
Hybriskillarna anfaller
Scenariot igår var detta:
Jag är på ett dansgolv och dansar till en dj jag aldrig hört förut. Han verkar galen, sliter ner gardinerna bakom sig, häller vodka i ansiktet och glömmer att ta på sig hörlurarna. Lite freaky men helt okej. Jag gillar musiken skarpt och går fram till båset precis efter att han har mixat en låt (och då har tid och prata) för att kolla vad han heter och ifall han vill spela på min klubb. Först ignorerar han mig trots att jag står där. Sen petar jag på hans arm, han vänder sig mot mig och sen... och sen... slickar han mitt ansikte! Han tar tag i mitt huvud och drar det mot sin öppna mun. Alltså så ofattbart äckligt! Hade detta hänt i slow motion hade videoklippet passat på ett "The most outrageous behaviour"-program.
Alla bara gapar och stirrar på killen. Man ba...eh. Jag ville boka dig till min klubb, du ignorerar mig, sedan tror du att jag är intresserad av dig och slickar i mitt ansikte. Du kan nog glömma detta. Herrejesus,
Torkade av kinden och gick till ett annat dansgolv...
Kommentarer
Min kompis blev slickad på halsen på Lemon bar. När hon frågade killen vad farao han höll på med citerade han Sex and the city! "Come on! It's my thing!". Freeeeaky.
Anja E, jag gjorde faktiskt det för att kunna visa för honom att jag inte var ett "fan" som han trodde. Däremot kommer jag ju aldrig att boka honom... Gosh. Blir typ uppprörd varje gång jag läser det jag skrivit!
Hannaaaa: Mmm..eller hur! Nej, jag äger inte klubb men jag driver en klubb en gång i månaden tillsammans med några dj:s. Den heter Klubb Modem på Orange i Uppsala och är världens bästa!
Skriv kommentar

- Jag gillar: Trevliga modeller
- Tjejtidningsmöte på 7eleven
- Kändishundarna anfaller
- Redaktionssnack:
- Redaktionsmåsten:
- SKVALLER från Bonnierhuset
- Glasögon?
- Top ten male models
- Copy and paste
- Outletfyndat på Nakkna
- Hur gör man schamporeklam i Iran?
- Vad gör du på torsdag?
- Ursäkta mig, ...Donatella,
- Vi har roat oss med...
- Redaktionsråttan
- It happens in Uppsala 2nite!
- Vem snor mina tidningar?
- Kändisspaning i tunnelbanan
- Saker man tänker på...
- Beyoncés hår är fejk
- Vad är grejen med babyhår?
- Ingenting att missa
- "Vilket svin!"
- Har ni läst vår nya blogg?
- Fördel med jobbet 3:
- Dra åt svångremmen
- Redaktionssnack:
- Londons partyelit
- ACNE flyttar in hos mig
- Fika:
- Du skulle bli supersnygg...
- Såg ni lyxfällan igår?
- I min skrivbordslåda...
- "förför mig"
- Vill du remixa en låt?
- Musikpanik
- HÄRMAPE-CHOCK 2:
- Lika som bär 1:
- Gravidchock!
- Modevecka igen:
- Britney mår bra
- Att göra idag:
- Sexistiskt publikfrieri?
- Ska du plugga i Uppsala?
- Sittdansa till Ne-Yo
- Ikväll ikväll ikväll:
- Vad gör alla killar bakom båset?
- Monki-kvällen i bilder:
- De åtta största skönhetsmissarna
- Tidsfördriv innan Monki-grejen ikväll

Testa kändisfrisyrer
Funderar du på att fixa lugg som Heidi Klum? Eller lockar som Lindsay Lohan? Testa Veckorevyn.coms kändisfrissa här!
Kändisfrissan – nu även med killar!





